model

cena brutto

opis

Koszulka  model PRO 130g

249 zł

Dopasowany aerodynamiczny krój, z tyłu cztery ergonomiczne kieszonki (Środkowa mniejsza zapinana na zamek wyściełana dodatkową membraną chroniącą od potu!). Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa wokoło całej koszulki, rękawki cięte bezszwowo. Plecy wykonane z tkaniny o strukturze siatki dającej wysoki  komfort termiczny oraz szybki transfer wilgoci na zewnątrz.

Koszulka  model PRO Light 120g

239 zł

Dopasowany aerodynamiczny krój, z tyłu trzy ergonomiczne kieszonki, szerokie silikonowe taśmy antypoślizgowe wokoło całej koszulki i rękawków. plecy wykonane z tkaniny o strukturze plastra miodu dającej wysoki komfort termiczny i bardzo szybki transfer wilgoci na zewnątrz.

koszulka  model SAHARA®  115 g

239 zł

NOWOŚĆ !!! Model SAHARA® na najcieplejsze dni. W całości wykonana z włoskiej przypominającej siateczkę tkaniny koszulka pomimo swej dużej przewiewności zachowała funkcjonalność tradycyjnej koszulki kolarskiej z zamkiem z przodu oraz trzema kieszeniami z tyłu. Za prawidłowe ułożenie odpowiadają szerokie taśmy silikonowe na rękawkach oraz u dołu koszulki.

koszulka  model SAHARA® Ultra Light  80g

249 zł

NOWOŚĆ !!! Dla najtwardszych, jeżdżących w „pustynnych” upałach (+ 30C°) SAHARA® Ultra Light to najlżejsza i najprzewiewniejsza w pełni funkcjonalna koszulka kolarska z trzema kieszonkami i wykończeniem z szerokich taśm silikonowych utrudniających podwijanie się rękawków i dołu koszulki. Przewiewność i  transfer wilgoci zapewnia w tym modelu najnowszej generacji włoska tkanina o „diamentowych” oczkach.   

Koszulka model PRO długi rękaw

259 zł

Koszulka model PRO w wersji z długim rękawem. Dopasowany aerodynamiczny krój, z tyłu cztery ergonomiczne kieszonki (Środkowa mniejsza zapinana na zamek wyściełana dodatkową membraną chroniącą od potu!). Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa wokoło całej koszulki, rękawki cięte bezszwowo. Plecy wykonane z perforowanej tkaniny dającej wysoki  komfort termiczny oraz szybki transfer wilgoci na zewnątrz.

Spodenki PRO

299 zł

Spodenki kolarskie wykonane w technologii wielopanelowej z włoskich elastycznych tkanin zapewniających nie przezierność przy zachowaniu transferu wilgoci oraz oddychalności. Profesjonalna antybakteryjna wkładka i szerokie silikonowe listwy na nogawkach utrudniające podciąganiu się nogawek dopełniają wraz z wygodnymi nie uciskającymi szelkami obraz wzorcowych spodenek

Spodenki model PRO plus

339 zł

Najbardziej zaawansowany model spodenek odróżnia się bezszwową konstrukcją taśm zastosowanych w zamian za tradycyjne szelki minimalizując ucisk ramion. Przy produkcji zastosowaliśmy najlepsze włoskie tkaniny o oraz profesjonalną antybakteryjną wkładkę. Silikonowe aplikacje naniesione bezpośrednio na materiał nogawek utrudniają ich podciąganie się w czasie jazdy.

Rajtuzy model PIXEL®  wiosna/jesień

239 zł

Długie spodnie na okres wiosna/jesień przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonane z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. W wersji bez wkładki zachowują swe właściwości kolarskie w użyciu jako warstwa zewnętrzna na spodenkach z wkładką, jednocześnie dając możliwość użycia w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Rajtuzy model PIXEL® zimowe

319 zł

Długie spodnie przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C. Wykonane z elastycznego, ocieplanego, przyjemnego w dotyku materiału zachowującego odpowiedni komfort termiczny. W wersji bez wkładki zachowują swe właściwości kolarskie w użyciu jako warstwa zewnętrzna na spodenkach z wkładką, jednocześnie dając możliwość użycia w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu. W zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną granica komfortu termicznego przesuwa się poniżej 0°C dzięki membranie chroniącej od wiatru. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Rajtuzy model PIXEL®  wiosna/jesień  z wkładką

269 zł

Długie spodnie na okres  wiosna/jesień przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonane z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. W wersji z profesjonalną wkładką antybakteryjną. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką

349 zł

Długie spodnie przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C. Wykonane z elastycznego, ocieplanego, przyjemnego w dotyku materiału zachowującego odpowiedni komfort termiczny. W wersji z profesjonalną wkładką antybakteryjną. W zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną granica komfortu termicznego przesuwa się poniżej 0°C dzięki membranie chroniącej od wiatru. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Pelerynka przeciwdeszczowa

119 zł

Nieprzemakalna pelerynka chroniąca przed chłodem i wiatrem z innowacyjną otwartą kieszenią umożliwiającą dostęp do kieszonek koszulki lub bluzy kolarskiej w trakcie jazdy

Pelerynka przeciwdeszczowa PRO Light

199 zł

Wodoodporna, wiatroszczelna i ciepła wiatrówka wykonana z oddychającej membrany zapewniającej komfort termiczny w chłodne dni lub awaryjnie w trakcie załamania pogody. Materiał o częściowej przezierności umożliwiającej identyfikację barw klubowych.

Pelerynka przeciwdeszczowa model PRO Light Fluo

219 zł

Wersja kolorowa – Fluo pelerynki PRO Light. Wodoodporna, wiatroszczelna i ciepła wiatrówka wykonana z oddychającej membrany zapewniającej komfort termiczny w chłodne dni lub awaryjnie w trakcie załamania pogody. Materiał o częściowej przezierności umożliwiającej identyfikację barw klubowych.

Bluza model PIXEL®  wiosna/jesień

299 zł

Bluza na okres wiosna/jesień przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonana z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. Szeroka silikonowa listwa na dole bluzy i mankietach zapobiega podciąganiu się i wychłodzeniu w newralgicznych miejscach. Trzy ergonomiczne kieszenie z tyłu na akcesoria i przekąski potrzebne w trakcie treningu. 

Kurtka  model PIXEL® zimowa

349 zł

Bluza „zimowa” przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C, lub w zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną nawet poniżej 0°C. Zastosowana membrana chroni od wiatru zachowującego odpowiednią oddychalność. Szeroka silikonowa listwa na dole i na mankietach zapobiega podciąganiu się i wychłodzeniu w newralgicznych miejscach. Trzy ergonomiczne kieszenie z tyłu na akcesoria i przekąski potrzebne w trakcie treningu. 

Kombinezon ITT model PRO Road

549 zł

Kombinezon kolarski szosowy PRO. Trzy kieszonki na akcesoria lub przekąski, zamek błyskawiczny z przodu. Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa na nogawkach, rękawki cięte bezszwowo. Plecy wykonane z perforowanej tkaniny dającej wysoki  komfort termiczny oraz szybki transfer wilgoci na zewnątrz. Profesjonalna wkładka antybakteryjna.

Kombinezon ITT model PRO Track

449 zł

Kombinezon kolarski torowy PRO. Rękawki, ramiona oraz nogawki wykonane z tkaniny speed zapewniającej najwyższe parametry aerodynamiczne. Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa na nogawkach, rękawki cięte bezszwowo. Klasyczny zamek błyskawiczny na plecach. Profesjonalna wkładka antybakteryjna. Możliwe umieszczenie silikonowej kieszeni na numer startowy na plecach.

Rękawiczki model PRO Aero

89 zł

Rękawiczki z długimi palcami wykonane z elastycznej i mocnej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych. W części wewnętrznej perforowane wzmocnienie wraz z redukującą wibracje pianką wysokiej gęstości zastosowaną dla podniesienia komfortu.

Rękawiczki klasyczne model PRO

79 zł

Rękawiczki bez palców wykonane z elastycznej, oddychającej i mocnej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych. W części wewnętrznej perforowane wzmocnienie wraz z redukującym wibracje żelem zastosowanym dla podniesienia komfortu.

Skarpetki kolarskie

21 zł

Skarpetki zaprojektowane do jazdy na długich dystansach. Elastyczne włókna polipropylenowe dają komfort termiczny stóp oraz szybki transport wilgoci na zewnątrz.

Skarpetki PRO Aero

59 zł

Skarpetki o bardzo dobrych parametrach aerodynamicznych do prób czasowych i wyścigów szosowych. Specjalny splot włókna polipropylenowego zapewnia oddychalność stóp przy zachowaniu prawidłowego odprowadzania wilgoci na zewnątrz.

Czapeczka kolarska

59 zł

Klasyczna czapeczka kolarska z daszkiem pod kask.

Kamizelka PRO Light

199 zł

Wodoodporna, wiatroszczelna i ciepła kamizelka wykonana z oddychającej membrany zapewniającej komfort termiczny w chłodne dni lub awaryjnie w trakcie załamania pogody. Materiał o częściowej przezierności umożliwiającej identyfikację barw klubowych.

Rękawki PRO

84 zł

Kolarskie rękawki wykonane z elastycznej tkaniny, przeznaczone na chłodniejsze dni lub zmienne warunki atmosferyczne. Od wewnętrznej strony końce wykończone silikonowymi utrudniającymi zawijaniu się podczas jazdy.

Nogawki PRO

89 zł

Kolarskie nogawki wykonane z elastycznej tkaniny, przeznaczone na chłodniejsze dni lub zmienne warunki atmosferyczne. Od wewnętrznej strony końce wykończone silikonowymi utrudniającymi zawijaniu się podczas jazdy.