Bluza model PIXEL® wiosna – jesień:

Bluza na okres wiosenno – jesienny przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonana z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. Szeroka silikonowa listwa na dole bluzy i mankietach zapobiega podciąganiu się i wychłodzeniu w newralgicznych miejscach. Trzy ergonomiczne kieszenie z tyłu na akcesoria i przekąski potrzebne w trakcie treningu.

Rajtuzy model PIXEL® wiosna – jesień:

Długie spodnie na okres wiosenno – jesienny przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonane z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. W wersji bez wkładki zachowują swe właściwości kolarskie w użyciu jako warstwa zewnętrzna na spodenkach z wkładką, jednocześnie dając możliwość użycia w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Rajtuzy model PIXEL® wiosna – jesień z wkładką:

Długie spodnie na okres wiosenno – jesienny przeznaczone do treningu w temp. powyżej 12°C. Wykonane z elastycznego materiału zachowującego odpowiednią oddychalność. W wersji z profesjonalną wkładką

Bluza model PIXEL® - Blue
cena 299 zł

Rajtuzy model PIXEL® wiosna - jesień
Blue - cena 239 zł

Rajtuzy model PIXEL®
wiosna - jesień z wkładką - Blue
cena 269 zł

Bluza model PIXEL® - Fluo
cena 299 zł

Rajtuzy model PIXEL® wiosna - jesień
Fluo - cena 239 zł

Rajtuzy model PIXEL®
wiosna - jesień z wkładką - Fluo
cena 269 zł

Bluza model PIXEL® - Red
cena 299 zł

Rajtuzy model PIXEL® wiosna - jesień
Red - cena 239 zł

Rajtuzy model PIXEL®
wiosna - jesień z wkładką - Red
cena 269 zł