Kamizelka przeciwdeszczowa:

Nieprzemakalna kamizelka chroniąca przed chłodem i wiatrem z innowacyjną otwartą kieszenią umożliwiającą dostęp do kieszonek koszulki lub bluzy kolarskiej w
trakcie jazdy.

Pelerynka przeciwdeszczowa:

Nieprzemakalna pelerynka chroniąca przed chłodem i wiatrem z innowacyjną otwartą kieszenią umożliwiającą dostęp do kieszonek koszulki lub bluzy kolarskiej w trakcie jazdy. Ściągacze na rękawach chroniące przedramię od wiatru. Dodatkowa kieszeń tylna zapinana na zamek pełniąca jednocześnie rolę woreczka na pelerynkę. Element odblaskowy z tyłu. „wpadającego” w rękaw za rękawiczką. 

Pelerynka przeciwdeszczowa „MASTERS” (limitowana seria):

Nieprzemakalna pelerynka chroniąca przed chłodem i wiatrem z innowacyjną otwartą kieszenią umożliwiającą dostęp do kieszonek koszulki lub bluzy kolarskiej w trakcie jazdy. Ściągacze na rękawach chroniące przedramię od wiatru. Dodatkowa kieszeń tylna zapinana na zamek pełniąca jednocześnie rolę woreczka na pelerynkę. Element odblaskowy z tyłu. „wpadającego” w rękaw za rękawiczką. Wersja limitowana o trochę obszerniejszym kroju niż wersja standard.

Pelerynka przeciwdeszczowa PRO Light:

Wodoodporna, wiatroszczelna i ciepła wiatrówka wykonana z oddychającej membrany zapewniającej komfort termiczny w chłodne dni lub awaryjnie w trakcie załamania pogody. Materiał o częściowej przezierności umożliwiającej identyfikację barw klubowych.

Pelerynka "MASTERS"
PROMOCJA 89 zł

Pelerynka
Fluo cena 149 zł

Pelerynka PRO Light
PROMOCJA 149 zł