PROMOCJA MEGA ZESTAW PRE-ORDER „LATO” – REGULAMIN

ZESTAW LATO W CENIE 549ZŁ BRUTTO

Przy złożeniu zamówienia na letni komplet kolarski serii PRO oraz wpłacie zadatku w wysokości minimum 20% wartości zamówienia kupujący otrzyma w cenie 549zł brutto zestaw następujących produktów V E S T I S:

  • Letni zestaw kolarski – koszulka i spodenki dowolnej kolekcji modele PRO,
  • Koszulkę model SAHARA z tej samej kolekcji,
  • Rękawiczki model AERO z dostępnej kolekcji,
  • Skarpetki kolarskie VESTIS.

Zamówienia w przedpłaconym systemie pre-order realizowane będą sukcesywnie w pierwszym kwartale 2020 roku.

Zamówienia realizujemy drogą mailową:   

shop@bikesandfashion.eu

Koszt przesyłki kurierskiej na wskazany adres krajowy – 19zł

OPIS PRODUKTÓW

Koszulka model PRO – to dopasowany aerodynamiczny krój, z tyłu cztery ergonomiczne kieszonki (Środkowa mniejsza zapinana na zamek wyściełana dodatkową membraną chroniącą od potu). Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa wokoło całej koszulki, rękawki cięte bezszwowo. Plecy wykonane z tkaniny o strukturze siatki dającej wysoki komfort termiczny oraz szybki transfer wilgoci na zewnątrz.

Spodenki model PRO – wykonane w technologii wielopanelowej z włoskich elastycznych tkanin zapewniających nieprzezierność przy zachowaniu transferu wilgoci oraz oddychalności. Profesjonalna antybakteryjna wkładka i szerokie silikonowe listwy na nogawkach utrudniające podciąganiu się nogawek dopełniają wraz z wygodnymi nie uciskającymi szelkami obraz wzorcowych spodenek

Koszulka SAHARA® – na najcieplejsze dni. W całości wykonana z włoskiej przypominającej siateczkę tkaniny koszulka pomimo swej dużej przewiewności zachowała funkcjonalność tradycyjnej koszulki kolarskiej z zamkiem z przodu oraz trzema kieszeniami z tyłu. Za prawidłowe ułożenie odpowiadają szerokie taśmy silikonowe na rękawkach oraz u dołu koszulki.

Rękawiczki PRO Aero – bez palców wykonane z elastycznej i mocnej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych. W części wewnętrznej perforowane wzmocnienie wraz z redukującą wibracje pianką wysokiej gęstości zastosowaną dla podniesienia komfortu.

Skarpetki VESTIS – zaprojektowane do jazdy na długich dystansach. Elastyczne włókna polipropylenowe dają komfort termiczny stóp oraz szybki transport wilgoci na zewnątrz.

zyskujesz ponad 40%