V E S T I S przygotujemy zamówienia spersonalizowanej odzieży sportowej już od 6 sztuk z każdego rodzaju naszych produktów (poza akcesoriami).

Oferujemy  rozmiary dla Żaków, Młodzików i Juniorów.

Dla organizatorów zawodów kolarskich specjalna oferta odzieży sportowej i etapowych koszulek „liderów”

 

Realizujemy Twój projekt w następujących etapach:

 

Etap 1 – KONTAKT

Wyślij do nas maila z podstawowymi informacjami, lub zadzwoń do nas. Jeżeli do nas napiszesz lub zadzwonisz pomożemy Ci w wyborze odzieży i akcesoriów dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Etap 2 – PROJEKT GRAFICZNY

Prześlij do nas swój projekt graficzny (grafika wektorowa) oraz logotypy. Jeżeli nie masz projektu zaprezentuj nam swoją wizję. Nasz grafik skontaktuje się z Tobą aby omówić koncepcję i przygotować dla Ciebie Twój niepowtarzalny projekt.

W przypadku chęci realizacji indywidualnego projektu przez naszego grafika poprosimy Cię na tym etapie o wpłatę indywidualnie uzgodnionej w zależności od stopnia skomplikowania i wielkości zamówienia kwoty zadatku (zazwyczaj w wysokości 200pln do 500pln). Zadatek ten absolutnie nie przepada i zostanie rozliczony na etapie 5 zamówienia.

Etap 3 – ROZMIARY i PRZYMIARKA

Na naszej stronie udostępniamy tabelę z rozmiarami oferowanej odzieży i akcesoriów sportowych. (tu) Jeżeli nie jesteś pewien jaki wybrać rozmiar możesz przyjechać do naszej siedziby w Łodzi, skontaktować się z naszym przedstawicielem, lub zamówić przesłanie produktów do przymiarki.

Przesyłka wiąże się z wpłatą depozytu, który zostanie zwrócony po odebraniu wszystkich ubrań w ustalonym czasie i pierwotnym stanie. Jeśli przesłana odzież nie zostanie zwrócona w ustalonym czasie, uznajemy ją za sprzedaną. Ewentualna rekompensata za uszkodzone i brakujące ubrania pobierana jest z depozytu.

Etap 4 – ZAMAWIANIE

Twoje zamówienie wraz z projektem możesz przekazać naszemu przedstawicielowi, lub przesłać do nas w formie elektronicznej.

Etap 5 – PŁATNOŚĆ

Każde zamówienie jest unikalne, przygotowane wyłącznie dla Ciebie. Dla tego wymagamy zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia zawsze przed rozpoczęciem etapu projektu oraz produkcji.

Jeśli składasz tradycyjne zamówienie, możesz je opłacić za pośrednictwem przelewu bankowego lub wpłaty gotówkowej. Kwotę zadatku pomniejszamy oczywiście o wartość zdeponowaną na etapie 2 zamówienia.

Etap 6 – PRODUKCJA

Twoje zamówienie rozpoczyna ten etap gdy:

  • wpłacisz zaliczkę,
  • zaakceptujesz specyfikację zamówienia,
  • potwierdzisz grafikę oraz kolory

Czas produkcji zależy od pory roku i trwa na ogół od 4 do 8 tygodni.

Etap 7 – DOSTAWA

Zamówienia będą wysyłane zbiorczo na jeden wskazany w zamówieniu adres, lub posortowane indywidualnie bezpośrednio do użytkowników na koszt nabywcy.