Rękawiczki klasyczne model PRO:

Rękawiczki bez palców wykonane z elastycznej, oddychającej i mocnej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych. W części wewnętrznej perforowane wzmocnienie wraz z redukującym wibracje żelem zastosowanym dla podniesienia komfortu. Model White oraz Black/Red z wszytym zapięciem velcro.

Rękawiczki model PRO Aero:

Rękawiczki bez palców wykonane z elastycznej i mocnej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych. W części wewnętrznej perforowane wzmocnienie wraz z redukującą wibracje pianką wysokiej gęstości zastosowaną dla podniesienia komfortu.

Skarpetki logo „Twoje logo”

Skarpetki zaprojektowane do jazdy na długich dystansach. Elastyczne włókna polipropylenowe dają komfort termiczny stóp oraz szybki transport wilgoci na zewnątrz.

Czapeczka kolarska

Klasyczna czapeczka kolarska z daszkiem pod kask.

Kamizelka 

Wodoodporna, wiatroszczelna i ciepła kamizelka wykonana z oddychającej membrany zapewniającej komfort termiczny w chłodne dni lub awaryjnie w trakcie załamania pogody. Materiał o częściowej przezierności umożliwiającej identyfikację barw klubowych.

Rękawki PRO

Kolarskie rękawki wykonane z elastycznej tkaniny, przeznaczone na chłodniejsze dni lub zmienne warunki atmosferyczne. Od wewnętrznej strony końce wykończone silikonowymi utrudniającymi zawijaniu się podczas jazdy.

Nogawki PRO

Kolarskie nogawki wykonane z elastycznej tkaniny, przeznaczone na chłodniejsze dni lub zmienne warunki atmosferyczne. Od wewnętrznej strony końce wykończone silikonowymi utrudniającymi zawijaniu się podczas jazdy.

Potówka PRO

Bielizna sportowa, pierwsza warstwa odzieży odpowiedzialna za transfer wilgoci na zewnątrz. Hydrofilowa tkanina jest bardzo lekka. Technologia FRESHFEEL zapewnia efekt chłodzenia odpowiedni do letniego treningu i wydajności w najgorętszych warunkach.

Ochraniacze na buty lycra

Klasyczne ochraniacze na obuwie kolarskie.

Ochraniacze na buty ITT PRO

Ochraniacze na kolarskie obuwie szosowe do jazdy na czas. Specjalnie dobrana tkanina sprzyja „ześlizgiwaniu” się strumienia powietrza zmniejszając zawirowania za nogami kolarza. 

Rękawiczki klasyczne model PRO


Rękawiczki model PRO Aero

Skarpetki logo

Czapeczka kolarska

Kamizelka 

Rękawki PRO

Nogawki PRO

Potówka PRO

Ochraniacze na buty ITT PRO