Koszulki ETAPÓWKI – LIDER wstępnie przygotowane według wytycznych organizatora koszulki liderów poszczególnych klasyfikacji z pozostawionym polem do personalizacji.

Koszulki model PRO:

Dopasowany aerodynamiczny krój, z tyłu cztery ergonomiczne kieszonki (Środkowa mniejsza zapinana na zamek wyściełana dodatkową membraną chroniącą od potu). Szeroka silikonowa taśma antypoślizgowa wokoło całej koszulki, rękawki cięte bezszwowo. Plecy wykonane z tkaniny o strukturze siatki dającej wysoki komfort termiczny oraz szybki transfer wilgoci na zewnątrz.

Koszulki model SAHARA®

NOWOŚĆ!!! Model SAHARA® na najcieplejsze dni. W całości wykonana z włoskiej przypominającej siateczkę tkaniny koszulka pomimo swej dużej przewiewności zachowała funkcjonalność tradycyjnej koszulki kolarskiej z zamkiem z przodu oraz trzema kieszeniami z tyłu. Za prawidłowe ułożenie odpowiadają szerokie taśmy silikonowe na rękawkach oraz u dołu koszulki.

Koszulki model SAHARA® Ultra Light

NOWOŚĆ!!! Dla najtwardszych, jeżdżących w „pustynnych” upałach (+ 30C°) SAHARA® Ultra Light to najlżejsza i najprzewiewniejsza w pełni funkcjonalna koszulka kolarska z trzema kieszonkami i wykończeniem z szerokich taśm silikonowych utrudniających podwijanie się rękawków i dołu koszulki. Przewiewność i transfer wilgoci zapewnia w tym modelu najnowszej generacji włoska tkanina strukturze szachownicy.

Lider klasyfikacji
przykład realizacji

Lider klasyfikacji
przykład realizacji

Lider klasyfikacji
przykład realizacji

Lider klasyfikacji
przykład realizacji