Kurtka model PIXEL® zimowa:

Kurtka „zimowa” przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C, lub w zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną nawet poniżej 0°C. Zastosowana membrana chroni od wiatru zachowującego odpowiednią oddychalność. Szeroka silikonowa listwa na dole i na mankietach zapobiega podciąganiu się i wychłodzeniu w newralgicznych miejscach. Wysoki kołnierz doskonale chroni szyję przy silnym, zimnym wietrze.  Trzy ergonomiczne kieszenie z tyłu na akcesoria i przekąski potrzebne w trakcie treningu.

Rajtuzy model PIXEL® zimowe:

Długie spodnie przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C. Wykonane z elastycznego, ocieplanego, przyjemnego w dotyku materiału zachowującego odpowiedni komfort termiczny. W wersji bez wkładki zachowują swe właściwości kolarskie w użyciu jako warstwa zewnętrzna na spodenkach z wkładką, jednocześnie dając możliwość użycia w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu. W zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną granica komfortu termicznego przesuwa się poniżej 0°C dzięki membranie chroniącej od wiatru. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką:

Długie spodnie przeznaczone do treningu w temp. powyżej 5°C. Wykonane z elastycznego, ocieplanego, przyjemnego w dotyku materiału zachowującego odpowiedni komfort termiczny. W wersji z profesjonalną wkładką antybakteryjną. W zastosowaniu z odpowiednią bielizną termiczną granica komfortu termicznego przesuwa się poniżej 0°C dzięki membranie chroniącej od wiatru. Zamki błyskawiczne w panelu przednim oraz w nogawkach w celu ułatwienia zakładania i ściągania.

Kurtka model PIXEL® - Pink
cena 399 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe - Pink
cena 369 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką - Pink
cena 399 zł

Kurtka model PIXEL® - Fluo
cena 399 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe - Fluo
cena 369 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką - Fluo
cena 399 zł

Kurtka model PIXEL® - Red
cena 399 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe - Red
cena 369 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką - Red
cena 399 zł

Kurtka model PIXEL® - Blue
cena 399 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe - Blue
cena 369 zł

Rajtuzy model PIXEL® zimowe z wkładką - Blue
cena 399 zł