O NAS

Jesteśmy pasjonatami sportu i dobrej roboty. Swoją ofertę kierujemy do osób uprawiających kolarstwo, triathlon, biegi, wszystkich aktywnie spędzających czas na dworze i na hali.
Nasze marki V E S T I S® i J A G U® to produkty najwyższej jakości wykonane z najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku. Dotyczy to zarówno kolekcji naszej odzieży jak i oferty kół aluminiowych oraz karbonowych.

Stale poszerzamy, modyfikujemy i szukamy nowych rozwiązań, z jednej strony podążając za trendami, z drugiej strony wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Wspieramy, ale także zbieramy informacje od sportowców wyczynowych, którzy to przekazują nam swoje opinie i sugerują nowe rozwiązania.

Naszych produktów nie kupisz w sklepie. Nasze produkty sprzedajemy sami bez pośredników, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować topową jakość w nadal przystępnym zakresie cen.

BIKES & FASHION

Adres Korespondencyjny:

Targowa 75/15
90-324 Łódź
NIP : 728-275-48-24

biuro:
office@bikesandfashion.eu


zamówienia:
office@bikesandfashion.eu
shop@bikesandfashion.eu
tel. mob: +48 538 534 657

Dane do przelewu
:

BIKES & FASHION
numer konta : 33 1050 1461 1000 0097 1722 5271

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU
WWW.BIKESANDFASHION.EU

W naszym sklepie www.bikesandfashion.eu znajdziesz bogatą ofertę naszych profesjonalnych kół i dysków J A G U przebadanych i atestowanych pod kontem bezpieczeństwa przez Międzynarodową Unię Kolarską (UCI) oraz tworzone z pasji do kolarstwa modne i nowoczesne modele odzieży  V E S T I S

NASZE MARKI